19.641
Bearbeitungen
Ralph (Diskussion | Beiträge) |
Ralph (Diskussion | Beiträge) |
||
Zeile 21: | Zeile 21: | ||
| 10 mm || 700 || 830 || 1300 | | 10 mm || 700 || 830 || 1300 | ||
|- | |- | ||
| 12 mm || || 1230|| | | 12 mm || || 1230 || | ||
|- | |||
| 14 mm || || 1560 || | |||
|- | |||
| 16 mm || || 2000 || | |||
|} | |} | ||